Hope, Love and Sorrow - 8. kapitola - Návštěva

6. april 2016 at 19:47 | Chell |  Hope, Love and Sorrow
Tak po dlouhé době je tu další,poněkud kratší díl. Nestíhám + tenhle díl je takový divný :)
Na pokoj jsem přišla pozdě večer a unavená. Chrise jsem neviděla celý den, protože musel někam odjet, ale slíbil mi, že zamnou večer přijde. Čekání jsem si zpříjemňovala díváním se na televizi. Většinou jsem jen přepínala z kanálu na kanál, protože mě nic nebavilo. Někdo klepal na dveře a tak jsem šla otevřít. Odemkla jsem a otevřela pusu. Ve dveřích nestál Chris, ale Drew. Vešel do pokoje a zavřel dveře.

"Tak jsem tady krásko. Čekala jsi na mě?"

"Co prosím?" Nechápala jsem o čem to mluví.

"Ale no tak Lily, já přece vím, že mě taky chceš. Tak pojď ke mně blíž."

"Jsi úplně mimo Drew. Já mám kluka a o tebe zájem nemám, takže vypadni ven!" Nevím, co to do něho vjelo, ale najednou mě chytl silně za ruce. Snažila jsem se z jeho sevření vyvléct, ale byl silnější než já. Najednou mě pustil, ale jen proto aby mě pohodil na pohovku.

"Nech toho. Raději už vypadni." To už můj hlas nezněl klidně, ale až hystericky. On mě ale neposlouchal. Popadl mě strach. Někdo ale začal bušit na dveře.

"Lilly? Lilly otevři." Byl to Chris. Drew se otočil směrem ke dveřím a zpátky ke mně.

"Nikomu o tom neřekneš, ano?" Zněl výhružně, pak se otočil zpět směrem ke dveřím a šel je otevřít. Chris se tvářil rozzlobeně a překvapeně.

"Odejdi pryč, než jsi to rozmyslím. Rychle." Chris se díval směrem na Drewa.

"Klídek kámo, jen jsme si povídali." Drew už nezněl klidně. Nejspíš se nechtěl hádat a tak rychle odešel. Pořád jsem seděla na sedačce. Oči se mi začaly zvlhčovat a první kapky slz mi přejely po tváři. Chris si toho všiml a rychle si sedl vedle mě. Něžně mě objal.

"Ach Lilly,nebreč."

"Jak, jak jsi to věděl?"

"Věděl co?" Díval se mi přímo do očí a já přestala plakat. Ruce mě boleli, ale snažila jsem se na to nemyslet.

"Že potřebuju pomoct." Odpověděla jsem tiše.


"Nevěděl. Šel jsem přímo k tobě do pokoje a slyšel jsem, jak jsi křičela." Řekl to klidněji, než bych čekala. Podívala jsem se mu do obličeje. Díval se na mě upřeným pohledem. Chris přece nemohl Drewovi věřit, že jsme si jen povídali. Pocítila jsem další slzy na tváři. Chris je něžně utřel prsty.
 

Be the first one to judge this article.

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement