Hope, Love and Sorrow - 6. kapitola - Zklamání

9. march 2016 at 17:16 | Chell |  Hope, Love and Sorrow
Tak tady je další díl. Tentokrát je z pohledu Lilly i Chrise, tak snad se bude líbit.. :)

Lilly Fox

Musela jsem se zastavit a otevřít oči, protože melodie, která se začala linout z Chrisovy kapsy od kalhot byla neustupující. Chris rychle vyskočil na nohy a se slovem ''promiň'' mě opustil. Bylo to pro mě zklamání. Seděla jsem tam na sedačce a snažila si představit budoucnost.

Nenapadaly mě příliš optimistické myšlenky. Možná budu dělat, že se vlastně nic nestalo. Možná mě začne ignorovat a mluvit se mnou jen o práci někde, kde je spousta svědků, díky kterým se se mnou nebude muset bavil o ničem jiném. Spoustu otázek mi proběhlo hlavou, ale žádná neměla odpověď, což bylo skličující. Čekala jsem, i když jsem vlastně věděla, že se nic nestane.

Když jsem se rozhodla vzdát, někdo zaťukal na dveře. Srdce mi povyskočilo a já cítila tu naději. Otevřela jsem dveře a uviděla recepční.

''Dobrý den, slečno Fox. Poslali mě za vámi, abych vás odvedla do haly. " Darovala mi zářivý úsměv, zato já jsem jen přikývla a následovala ji. Můj asistent měl asi jinou práci nebo se mi jen začal vyhýbat?

Místnost, do které mě dovedla, byla plná lidmi, ale toho, koho jsem ani nehledala, jsem uviděla hned. Chris stál u stěny a bavil se s jinými muži. Ucítila jsem, jak mi někdo stiskl ruku. Byla to naše režisérka.

"Ahoj Lilly, jak se ti daří?" I Dita byla plná energie a radosti. Tak dost, je to přeci jen jeden kluk, sice moc krásný a milý, ale já se s tím musím nějak vypořádat.

"Dobrý den, mám se opravdu dobře, ten hotel je vážně úžasný." Doufala jsem, že úsměv, který jsem nasadila, ji dostatečně přesvědčil.

"To jsem ráda. Chtěla bych ti představit Karin alias Nikki Simpson. Nikki, seznam se s Lilly. Bude hrát tvoji mladší sestru Bellu."

"Ráda tě poznávám Lilly. Už se moc těším, až budeme spolu na place jako sestry."

Hned na první pohled mi bylo jasné, že já a Nikki budeme skvělé přítelkyně. Nikki byla jen o něco málo vyšší než já a měla nádherné blond vlasy, které ji sahaly až po pas. Její úsměv byl upřímný.

"Ano i já se už těším." A byla to pravda.

"Takže děvčata, nechám vás tady o samotě." Řekla Dita a odešla mezi lidi. Zůstala jsem s Nikki sama, ale naštěstí se rozpovídala sama.

"Měli jsme po cestě sem nějaké problémy, takže jsem ráda, že jsme konečně tady. Ty už jsi tady dlouho, co? Slyšela jsem toho blonďáka, jak říkal, že jste přijeli asi před dvěma hodinami. Nechceš jít ke mně na pokoj? Už mám klíče a myslím, že herci mají pokoje blízko u sebe.

"To by bylo super, tak můžeme jít." Ještě než jsme odešly, jsem se podívala očkem na Chrise, ale on byl otočený zády. Nikki pořád o něčem mluvila a i když jsem ji opravdu poslouchala, nevěděla jsem, co ji mám říct. Měla pravdu. Její pokoj byl jen o tři pokoje dál než můj.

Nikki byla milá a já zase unavená, proto jsem se brzy rozloučila a šla do svého nového pokoje. I přes to všechno jsem se cítila osamělá. Chyběla mi rodina, kamarádi a Nina. Ještě nebylo tak pozdě, abych zavolala Nině a jen tak se poptala, co je nového. Zkoušela jsem to dlouho, ale nikdo to nezvedal.

"Co se dá dělat. Jdu si lehnout a zítra to bude určitě lepší." Řekla jsem si jen tak pro sebe. Někdo zlehka klepal a tak jsem šla neochotně otevřít. Přede mnou stál Chris a v ruce držel kytici rudých růží.


Christian Angel

Kruci, kdo mi může teď volat?!

"Promiň," řekl jsem a odešel na chodbu.

"Ano? U telefonu Angel ... Už jste přijeli? A Kde jste? ... Dobře, hned tam budu." Šel jsem nejkratší cestou směrem na parkoviště. Cítil jsem se provinile, ale vlastně ani nevím, proč. Nic se přeci nestalo.

"Takže už jste tady. My jsme přijeli před dvěma hodinami." Potom ke mě přišla blíž režisérka filmu, Dita. "Dobrý den, měli jste příjemnou cestu?

"Ahoj Christiane, neříkala jsem ti, že mi nemáš vykat? Cítím se potom hrozně stará. Nemohl by jsi zavolat Lilly do haly? Abych se s ní taky přivítala." Zrovna jsme šli kolem recepce a tak mě napadlo, že dám Lilly čas.

"Ahoj, mohla by jsi pro mě něco udělat? Víš, kde má pokoj slečna Lilly Fox? Prosím tě, doprovoď ji sem do haly. Děkuji."
"Dobře, hned to bude." Příjemná recepční. Vydal jsem se do haly a zamířil přímo ke svému dobrému příteli, který stál u stolu s pitím a dalšími osobami.

"Kdepak jste se tak zdrželi? Snad jsi neřídil ty, Bene. To bych se vůbec nedivil, že máte takové zpoždění." Všichni se otočili směrem ke mě a já jsem se usmíval, že ho zase vidím.

"Čau andílku, ty jsi tady s tamtou?" řekl Ben a pokynul směrem k Lilly. Já jsem jen přikývl. "Pěkná, no já jsem tady jako asistent Nikki, to je ta, která právě jde k té tvojí." Nechápal jsem, proč musí říkat, že Lilly je moje, přeci mi vůbec nepatří.

"No, tak to ji musím litovat, že je s tebou." Řekl jsem a chlápek vedle Bena se začal smát a toho jsem využil, abych se mohl otočit na Lilly. Už tam nebyla, tak asi odešla.

"Kluci, už půjdu, ale určitě se zítra uvidíme." Nečekal jsem na jejich odpověď a vydal se k recepci. Zeptal jsem se, jestli by mi na pokoj nemohla donést bílé víno a nějakou kytici. Musel jsem uznat, že tenhle hotel se mi líbí. Když už jsem byl ve svém pokoji, dal jsem si rychlou sprchu a našel si svoji oblíbenou bílou košili.


Nečekal jsem ani tak dlouho a recepční přišla s růžemi a vínem. Vzal jsem si od ní růže a zaťukal na Lillyiny dveře.
 

Be the first one to judge this article.

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Reklama