Hope, Love and Sorrow - 7. kapitola - Miluji tě a ty?

15. march 2016 at 12:57 | Chell |  Hope, Love and Sorrow
Takže po nějaké době je tady další díl. Doufám, že se vám bude líbit a děkuji všem, kdo to čte :) A k této kapitole vám přidávám ještě něco jako osvěžení postav, protože si uvědomuji, že jich je hodně a už si je možná pletete.

Stál tam, kouzelně krásný. Dříve než jsem se pokusila něco říct, recepční mě obešla a na stolek u pohovky položila dvě sklenice a vína a pak tiše odešla.

"Víš, nevím, jak se ti mám správně omluvit za něco, za co jsem vlastně ani nemohl, tak doufám, že tohle postačí." Řekl Chris a podíval se na mě smutným pohledem. Objala jsem ho. Moc hezky voněl. On na oplátku objal mě a ruce i s kyticí mi nechal na rameni.

Přísahala bych, že mi dal letmý polibek do vlasů. Najednou ode mě ustoupil a podíval se mi do očí tak, že jsem se v těch jeho modrých viděla.

"Je mi tedy odpuštěno? Jo a donesl jsem ti růže.."

"Jistě, že ano". Ty nádherné růže potřebovaly vodu a tak jsem se podívala po místnosti, dokud jsem nenašla vázu dostatečně velkou. Z kohoutku jsem do vázy nalila vodu, zatímco Chris si sedl na pohovku. Když váza i s květinami stála na stolku, sedla jsem si vedle něj.

Nejspíš využil situace, kdy jsme byli spolu, aby nám nalil víno. Bylo to zvláštní, ale ani jeden z nás nepromluvil. Měla jsem pocit, jako kdybychom si rozuměli i beze slov. Podal mi sklenici a řekl: "Tak na nás a na natáčení."

"Na nás" opakovala jsem, co právě řekl, jen trochu jinak. Oba jsme se ve stejnou chvíli napili. Nejsem zvyklá něco vypít tak rychle, proto jsem položila sklenici zpět na stůl. Otočila jsem se na Chrise, který si pohrával s tou svojí sklenicí. Opatrně jsem stiskla jeho ruku. Cítila jsem, jak ztuhl, ale po chvilce se uvolnil.

"Víš Lilly, já nechci nic uspěchat. Mám tě rád, ale nejsem si jistý naší budoucností. Prakticky mě vůbec neznáš.

"Znám tě moc dobře na to, abych věděla, co k tobě cítím." Řekla jsem pomalu a tiše. Teď mi ale křivdil.

"Skrývám mnoho tajemství, některé jsou i děsivé."

"Ale na tom mi přeci nezáleží a není nic, co bys mi nemohl říct."

"Máš pravdu, nezáleží na tom." Tím ukončil debatu na toto téma, ale byla jsem ráda, že pořád držel moji ruku. I když jsem mu právě řekla, že na tom nezáleží, zmocnil se mě chtíč po vědění. Co by mohl udělat tak hrozného? Čím by mohl být, že se mi to bojí říct? Ovlivnilo by to moji lásku k němu? Nejspíše ne. Večer se vydařil. S Chrisem jsme si dali letmé polibky. Na konci jsem zůstala v jeho náruči, ale pořád to nebylo to, co jsem očekávala. Nechtěla jsem naši lásku uspěchat, ale myslela jsem si, že naše líbání bude více vášnivější.

Když Chris odcházel, bylo už po jedenácté. Usnula jsem hned. Zdálo se mi, jak se s Chrisem líbáme. Ve snu jsem zavřela na chvíli oči a když jsem je otevřela, místo Chrise se se mnou líbal můj anděl ze snu. Jeho polibky byly vášnivé a nádherné. Dlaní mi zajel něžně do vlasů a druhou ruku mi dal okolo pasu, aby si mě přiblížil. I když to byl jen sen, bylo to něco, co jsem ještě nezažila.


První náš den natáčení se zdál neškodný. Většinou potřebovali jen Nikki, takže jsem si pročítala jen scénář. Když jsme měli obě volno, tak jsme si užívali opalování a klidné povídání.

"To se mi snad jen zdá... to je Drew?" Začala nejistě Nikki, když ke mě přicupitala o přestávce.

"No jistě, je to on. Proč mě nikdo nevaroval, že tu taky bude hrát?" Pokračovala. Moje zvědavost mi nedala a musela jsem se otočit. Uviděla jsem nagelovaného frajera, který šel směrem k nám.

"No Nikki, tak to jsi ty ta kočka, co má hrát tu hlavní roli, jo? Hm... proč nás nepředstavíš?"

Nikki se na mě podívala s omluvným pohledem. "To je Lilly, moje filmová sestra."

"Filmová sestra, jo? To se hodí, protože já jsem tvůj filmový kluk, zlato, ale říkej mi jen Drew." Tak to je výhra. Snad s ním nemám moc scén, protože to jeho sebevědomí bylo nejspíš nekonečné.

"Takže, slečny, musím vás opustit, ale určitě se nevidíme naposledy." Mrkl na nás a odešel směrem ke stanu.

"Tak to byl docela šok. Viděla jsi, jak po tobě slintal? Nic si s ním nezačínej. Je to lovec a s žádnou nevydrží dlouho."

"To ani nemám v plánu" a je to pravda, ne teď, když znám Chrise. "Není to můj typ."

"Konec pauzy." Ozvalo se odněkud z natáčení. "Teď budeme potřebovat Karin, Bellu a Michaela. Takže všichni sem, prosím.

"Tak jdeme" řekla jsem a vydala se s Nikki směrem na místo před kamery. Pokud jsem se nemýlila, tak jsme měli natáčet nějakou scénu na zahradě. U zahradního stolku seděl Drew a četl si scénář. Že by hrál Michaela.

"Prosím o klid, budeme teď natáčet scénu, kdy Bella přijde domů se svým novým přítelem Michaelem a Karin ji najde na zahradě." Naštěstí jsem přesně věděla, co mám říkat. Dita nám stručně řekla, jak by si scénu představovala a zbytek byl na nás. Nikki seděla na zahradní židli a my jsme k ní měli přijít směrem od domu.

"Připravit, světla, kamera, klapka a akce." Ještě dřív, než se ozvala kamera, mě Drew chytil za ruku, ale já jsem dělala, že to nevnímám. Přeci jenom jsme herci a máme hrát přesvědčivě. Na akci jsme šli pomalu k Nikki.

"Ehm, ahoj Karin. Ty už jsi doma? Já jsem myslela, že přijedeš až ve čtvrtek. Tohle je můj přítel Michael."

"Musím s tebou mluvit, Bello. Soukromě." Řekla Nikki a vstala ze židle.

"Stop." Zakřičela klidně Dita. "Nikki, drahoušku, bude lepší, když místo soukromě řekneš o samotě. Tak to zkusíme ještě jedno."


HLAVNÍ POSTAVY aneb na koho nezapomeňte.

Lilly: Hlavní postava příběhu (ve filmu hraje Bellu)
Chris: Osobní asistent Lilly. Skrývá před všemi svoje jedno velké tajemství a v tuto chvíli o něm neví ani Lilly.
Nina: Lillyina nejlepší kamarádka.
Dita: Režisérka filmu ve středních letech.
Nikki: Hlavní postava ve filmu, Karin - starší sestra Belly.
Ben: Osobní asistent Nikki.

Drew: Ve filmu postava Michaela, kluka který má vztah s Bellou. Hodně si věří.
 

Be the first one to judge this article.

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Reklama