Hope, Love and Sorrow - 3. kapitola - Sen

27. january 2016 at 19:11 | Chell |  Hope, Love and Sorrow
Po nějaké době je tady další kapitolka k Hope, Love and Sorrow. Myslím, že tahle se vyvedla, tak ať se vám líbí :)


Tak co? Jak jsi dopadla? Ptala se mě Nina. Ona byla sportovního typu. Štíhlá blondýnka, která vyniká ve volejbale. Někdy si říkám, jak můžeme být my dvě tak dobré kamarádky. Ona skoro dokonalá a já...

"No tak nic, tu hlavní roli nemám.." začnu hrát smutnou a vzápětí se usmívat "ale mám roli mladší sestry."

"Wau. Jsi dobrá. Já to věděla" řekla Tatiana a objala mě. Ona byla taky výjimečná. Její hlas byl krásný. Uměla hrát na housle, klavír, kytaru.. "Hej, ty mě udusíš" uculím se. Všichni ostatní se na nás dívají. Třída byla plná lidí, ale já jsem nechtěla, aby to věděli, že já, ta průměrná holka bude hrát ve filmu s hvězdami.

"Crrrrr." Záchrana, zvonění. Po škole jsem šla k počítači, abych se podívala na email. Jeden jsem měla a dokonce právě ten, který jsem očekávala - s informacemi o natáčení. Když jsem to prokoukla, dozvěděla jsme se, že natáčení bude už za týden. Už jen týden.

I když jsem usínala s chladnou hlavou, zdál se mi zvláštní sen, moc zvláštní. Byla jsem na louce, kde byla spousta barevných květů, ale nebyla jsem tam sama. Byl tam i nějaký kluk, moc hezký. Blonďaté vlasy mu padaly na ramena. Jeho modré oči svítily jako hvězdy, plné rty. Na vysokém těle se rýsovaly svaly, ale jen decentně a když se jeho dokonalá dlaň natáhla směrem ke mně, objevil se na jeho obličeji úsměv. Ten nejhezčí, co jsem kdy viděla. Než jsem se ho stačila dotknout, začal mi vibrovat mobil a já se vrátila do reality. Chvíli jsem ještě měla zavřené oči a přála si znovu usnout. Ten sen byl jako skutečný.

Když začala první hodina dějepisu, seděla jsem s Ninou. Jako každou nudnou hodinu i teď jsme si dopisovali. Zdárek, jak je? Není ti něco? Jsi jak v tranzu :D Kdyby tak tušila na co nebo na koho myslím. Ahojky. Nee, všechno je v pohodě, co Danny? Nemohla jsem jí to říct.


Do natáčení zbývaly už jen dva dni. Byl pátek a to jsme chodily já, Nina, Michelle a Lucy na squash. Holky šly před námi. Já s Ninou jsme se zdržely na obědě. U skříněk jsme si ještě domlouvaly program po squashi. Když jsme vyšli ven, uviděla jsem něco, co bych opravdu nečekala...
 

Be the first one to judge this article.

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement