Kapky krve

11. december 2015 at 19:16 | Chell |  Drabble
Double drabble o lásce, ztrátě a vzpomínkách.


Seděla jsem na podlaze v koupelně a počítala kapky krve na mojí stěně. Ty, které tam zanechal můj otec, když se pořezal do prstu. Ty, které už nikdo nikdy neuklidil. Seděl jsi tam se mnou, pamatuješ? A počítal jsi se mnou čárky na těhotenském testu.

Další noc jsme tam sedeli zas a počítali kapky krve na mojí stěně. Ty, které tam zanechal můj otec, když se pořezal do prstu. Ty, které už nikdo nikdy neuklidil. Seděl jsi tam se mnou, pamatuješ? Říkal jsi mi, že mě nikdy neopustíš.

V květnu jsem si už sotva sedla na podlahu, protože břicho mě zatěžovalo. Počítala jsem kapky krve na mojí stěně. Ty, které tam zanechal můj otec, když se pořezal do prstu. Ty, které už nikdo nikdy neuklidil. Seděl jsi tam se mnou, pamatuješ? A říkal jsi, že už se nemůžeš dočkat, až se naše malé narodí.

Tak proč další noc, kdy jsem seděla v koupelně a počítala kapky krve na mojí zdi, neseděl jsi tam se mnou? Nepodržel jsi mou ruku, když jsem ty zatracené kapky stírala ze zdi, protože tentokrát nebyly mého otce? Proč jsem další noc seděla v koupelně a zírala na prázdnou zeď? Prázdnou asi tak, jako mé břicho?
 

Be the first one to judge this article.

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement